Gmina Sanniki

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Gmina Sanniki

Obwieszczenie

Email Drukuj PDF

Obwieszczenie Starosty Gostynińskiego
o wydaniu decyzji
o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej

Treść pisma - .pdf

 

Konsultacje

Email Drukuj PDF

Zapraszamy do współtworzenia programu współpracy na 2015 rok!

Pełnomocnik Marszałka Województwa Mazowieckiego ds. współpracy z organizacjami pozarządowymi zaprasza organizacje pozarządowe oraz podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie do udziału w pracach nad przygotowaniem projektu Rocznego programu współpracy samorządu województwa mazowieckiego z organizacjami pozarządowymi na 2015 rok.

Punktem wyjścia do pracy nad przyszłorocznym programem współpracy jest program obowiązujący
w roku 2014. Jest on dostępny jest na stronie internetowej Samorządowego Forum Dialogu Obywatelskiego www.dialog.mazovia.pl w zakładce „Program współpracy”.

Uwagi do Programu zgłaszać można poprzez wskazanie konkretnych propozycji zmian, uzupełnień i doprecyzowania zapisów Programu na 2014 r., W tym celu wykorzystać należy specjalnie przygotowany formularz konsultacyjny. Elektroniczna wersja formularza dostępna są na stronie: www.dialog.mazovia.pl w zakładce „Program współpracy” ---> Konsultacje programu na rok 2015:
http://www.dialog.mazovia.pl/program_wspolpracy/konsultacje_programu_wspolpracy_na_rok_2015.html

W chwili przystąpienia do prac nad przygotowaniem projektu rocznego programu współpracy na 2015 rok współpraca finansowa samorządu województwa z organizacjami pozarządowymi planowana jest w obszarze „Promocja zdrowia i polityka społecznej” i obejmuje realizację zadań finansowanych ze środków PFRON, opłat celowych – pozwoleń na sprzedaż alkoholu, dotacji celowej z budżetu państwa oraz dotacji celowej z jednostek samorządu terytorialnego.

Formularz w wersji elektronicznej można odesłać na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , a  w wersji papierowej - pocztą na adres: Biuro Dialogu Obywatelskiego, Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie, ul. Skoczylasa 4, 03-472 Warszawa.

Na podstawie zgłoszonych uwag i propozycji przygotowany zostanie projekt Programu, który następnie poddany zostanie konsultacjom społecznym. Pełnomocnik Marszałka Województwa Mazowieckiego ds. współpracy z organizacjami pozarządowymi zaprasza do udziału we współtworzeniu najważniejszego dokumentu wpływającego na zakres współpracy Samorządu Województwa Mazowieckiego z sektorem pozarządowym w kolejnym roku.

 

Liga Mistrzów w Tenisie Stołowym, Łąck 2014

Email Drukuj PDF

W dniu 24 maja 2014 r. Stowarzyszenie Gmin Turystycznych Pojezierza Gostynińskiego we współpracy z Powiatem Płockim, Komendą Miejską Policji w Płocku, Mazowieckim Związkiem Tenisa Stołowego, Miejsko - Ludowym Uczniowskim Klubem Sportowym Nadwiślanin Płock, Gminnym Centrum Kultury i Sportu w Bodzanowie i Fundacją „Byś czuł się bezpieczny” organizuje Ligę Mistrzów w Tenisie Stołowym, Łąck 2014. Jest to trzecia edycja przedsięwzięcia, które z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem, zwłaszcza wśród potencjalnych zawodników.

Każdą drużynę reprezentować będą trzy osoby: dwie w turnieju drużynowym i jedna w turniej VIP. Atrakcje towarzyszące to konkursy dla najmłodszych kibiców przygotowane przez Komendę Miejską Policji w Płocku w zakresie bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Zapraszamy kibiców tenisa stołowego do Łącka na halę sportową w dniu 24 maja br. (sobota). Początek turnieju o godz. 10.00. Wszelkich informacji w sprawie rekrutacji (trwa do 15 maja) udziela Biuro Stowarzyszenia Gmin Turystycznych Pojezierza Gostynińskie pod nr tel. 24 261 40 54, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Barbara Chrzanowska-Pacek
Dyrektor Biura SGTPG

 

UWAGA !!!

Email Drukuj PDF

INFORMACJA DLA OSÓB
PROWADZĄCYCH DZIAŁALNOŚĆ
W ZAKRESIE PRODUKCJI PIERWOTNEJ
(np. uprawa warzyw i owoców)


Osoby zajmujące się produkcją pierwotną na terenie powiatu gostynińskiego są zobowiązane do zgłaszania się do siedziby Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Gostyninie, ul. Bierzewicka 67 celem dokonania rejestracji prowadzonej działalności
REJESTRACJA JEST BEZPŁATNA
NIEDOPEŁNIENIE WW. OBOWIĄZKU BĘDZIE SKUTKOWAĆ
NAKŁADANIEM KAR PIENIĘŻNYCH
PODSTAWA PRAWNA art. 61, art. 63 ust. 3 oraz art. 103. Ustawy z dnia 25 sierpnia 2006 r.
o bezpieczeństwie żywności i żywienia (tj. Dz.U. z 2010 r. Nr 136, poz. 914 z późn. zm.)

 

Treść pisma wraz z załącznikami - .pdf

 

XXIII GIEŁDA ROLNICZA w Łącku

Email Drukuj PDF

Informacje na temat Giełdy rolniczej w Łącku - tutaj

 


Strona 5 z 20

Przeczytaj:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

 

***

 

Urząd Gminy w Sannikach informuje, iż zgodnie z Zarządzeniem Nr 137 Dyrektora Generalnego Poczty Polskiej w sprawie "Regulaminu świadczenia powszechnych usług pocztowych" nadawcą lub adresatem przesyłki pocztowej rejestrowanej może być tylko jedna osoba fizyczna lub prawna, bądź jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej. W związku z tym przesyłki listowe nadawane i doręczane za pokwitowaniem Urząd ma obowiązek nadawać oddzielnie każdemu z członków rodziny, pomimo ich zamieszkiwania pod wspólnym adresem. Dotyczy to również małżonków.