Gmina Sanniki

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Gmina Sanniki

Ogłoszenie otwartego konkursu ofert

Email Drukuj PDF

Zarządzenie Nr 0050.04.2016
Wójta Gminy Sanniki
z dnia 13 stycznia 2016 r.

w sprawie: ogłoszenia otwartego konkursu ofert na powierzenie wykonania zadań publicznych w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej w Gminie Sanniki w 2016 r.

 

Informacja

Email Drukuj PDF

Informuję, iż w dniu 08. 01. 2016 r. w godz. 16:00 – 20:00 nastąpi przerwa w dostawie wody ze Stacji Uzdatniania Wody w Sannikach. Przerwa w dostawie spowodowana jest koniecznością usunięcia awarii na ul. Topolowej w Sannikach.


Za utrudnienia przepraszamy.

 

Informacja

Email Drukuj PDF

Urząd Gminy Sanniki informuje wszystkie osoby zainteresowane adopcją bezdomnych psów, że Gmina Sanniki współpracuje ze Schroniskiem dla Bezdomnych Zwierząt Domowych „Przyjaciel” w Kotliskach, do którego to schroniska przekazywane są bezdomne psy odłowione na terenie naszej gminy.
Każdą odpowiedzialną osobę, która chciałaby przygarnąć pod swój dach czworonożnego przyjaciela prosimy o kontakt z Urzędem Gminy Sanniki pod nr tel. 24 277 78 24 lub bezpośrednio ze Schroniskiem „Przyjaciel” w Kotliskach koło Kutna pod nr tel. 24 356 05 42, ewentualnie do odwiedzenia strony internetowej http://www.wzajemniepomocni.pl/adopcje_zwierzat_kutno.html, http://przyjaciel.kutno.pl lub http://bip.sanniki.pl/ bądź też samego schroniska, w którym można zobaczyć pieski na żywo. Zwierzęta są przyjazne i łagodne i czekają na nowy dom.
Zachęcamy wszystkie osoby dobrego serca do pomocy bezdomnym zwierzakom!

Poprawiony: poniedziałek, 21 grudnia 2015 07:58
 

Tablice

Email Drukuj PDF

 

Poprawiony: piątek, 18 grudnia 2015 15:39
 

Konsultacje społeczne projektu „Strategii Rozwoju Gminy Sanniki na lata 2015-2030”

Email Drukuj PDF

Przedstawiamy do konsultacji społecznej projekt „Strategii Rozwoju Gminy Sanniki na lata 2015-2030”. Jest to dokument zawierający koncepcję wieloletnich działań wyznaczonych w oparciu o diagnozę obecnej sytuacji gminy oraz analizę jej atutów i słabych stron, a także wpływ czynników zewnętrznych na jej obecny stan. „Strategia Rozwoju Gminy Sanniki na lata 2015-2030” określa cele strategiczne i cele operacyjne oraz wyznacza kierunki działań, które zapewnią optymalne wykorzystanie zasobów Gminy Sanniki i wyjdą naprzeciw oczekiwaniom społeczności lokalnej. Wszelkie uwagi i sugestie prosimy kierować na adres: Urząd Gminy w Sannikach ul. Warszawska 169, 09-540 Sanniki lub drogą elektroniczną: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. w terminie do dnia 27 grudnia 2015 r.

Załącznik (projekt Strategii) - .zip

Poprawiony: wtorek, 15 grudnia 2015 10:36
 


Strona 5 z 40

Przeczytaj:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

 

***

 

Urząd Gminy w Sannikach informuje, iż zgodnie z Zarządzeniem Nr 137 Dyrektora Generalnego Poczty Polskiej w sprawie "Regulaminu świadczenia powszechnych usług pocztowych" nadawcą lub adresatem przesyłki pocztowej rejestrowanej może być tylko jedna osoba fizyczna lub prawna, bądź jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej. W związku z tym przesyłki listowe nadawane i doręczane za pokwitowaniem Urząd ma obowiązek nadawać oddzielnie każdemu z członków rodziny, pomimo ich zamieszkiwania pod wspólnym adresem. Dotyczy to również małżonków.