Gmina Sanniki

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Gmina Sanniki

Informacja

Email Drukuj PDF

W dniu 14.08.2015 r. tj. piątek
Urząd Gminy w Sannikach będzie nieczynny.

Dzień wolny o którym mowa przysługuje pracownikom z tytułu wystąpienia święta w dniu wolnym od pracy u danego pracodawcy, u którego obowiązuje 5-dniowy tydzień pracy.

 

Rajd Rowerowy

Email Drukuj PDF

Karty zgłoszeń - .zip

 

Wiadomości Sannickie 2015

Email Drukuj PDF

 

Sprostowanie

W artykule „Przegląd najważniejszych inwestycji” (str. 5) błędnie zamieszczona została kwota dofinansowania projektu pod nazwą „Przebudowa budynku i wyposażenie świetlicy wiejskiej w Sannikach wraz z zagospodarowaniem terenu”. Prawidłowa wysokość dofinansowania projektu wynosi 500.000,00 zł. Za pomyłkę serdecznie przepraszamy.

al

 

Informacja

Email Drukuj PDF

Poprawiony: środa, 05 sierpnia 2015 14:56
 

Obwieszczenie

Email Drukuj PDF

 


Strona 5 z 34

Przeczytaj:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

 

***

 

Urząd Gminy w Sannikach informuje, iż zgodnie z Zarządzeniem Nr 137 Dyrektora Generalnego Poczty Polskiej w sprawie "Regulaminu świadczenia powszechnych usług pocztowych" nadawcą lub adresatem przesyłki pocztowej rejestrowanej może być tylko jedna osoba fizyczna lub prawna, bądź jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej. W związku z tym przesyłki listowe nadawane i doręczane za pokwitowaniem Urząd ma obowiązek nadawać oddzielnie każdemu z członków rodziny, pomimo ich zamieszkiwania pod wspólnym adresem. Dotyczy to również małżonków.