Gmina Sanniki

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Gmina Sanniki

Konkurs literacki

Email Drukuj PDF

Witam, Stowarzyszenie Gmin Turystycznych Pojezierza Gostynińskiego zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych do udziału w konkursie literackim „Z GWARĄ NA TY” organizowanym w ramach 9. Festiwal Folkloru i Kultury Ziemi Kujawskiej i Mazowieckiej „Od Kujawiaka do Oberka”, który w tym roku odbędzie się 18 października. W załączeniu przesyłam Państwu regulamin i proszę o promocję konkursu.

Regulamin - (.pdf)

 

Konkurs fotograficzny

Email Drukuj PDF

Regulamin i załączniki - (.zip)

 

Rajd rowerowy

Email Drukuj PDF

 

Regulamin oraz karta zgłoszeniowa - Pobierz

 

Uroczyste otwarcie Pałacu

Email Drukuj PDF

Poprawiony: poniedziałek, 15 września 2014 09:06
 

Komunikat wyborczy

Email Drukuj PDF

UWAGA !!! Wszelkie informacje związane z wyborami samorządowymi 2014 będą się ukazywały na stronie BIP - link

 


Strona 5 z 23

Przeczytaj:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

 

***

 

Urząd Gminy w Sannikach informuje, iż zgodnie z Zarządzeniem Nr 137 Dyrektora Generalnego Poczty Polskiej w sprawie "Regulaminu świadczenia powszechnych usług pocztowych" nadawcą lub adresatem przesyłki pocztowej rejestrowanej może być tylko jedna osoba fizyczna lub prawna, bądź jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej. W związku z tym przesyłki listowe nadawane i doręczane za pokwitowaniem Urząd ma obowiązek nadawać oddzielnie każdemu z członków rodziny, pomimo ich zamieszkiwania pod wspólnym adresem. Dotyczy to również małżonków.