Gmina Sanniki

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Gmina Sanniki

Bijemy rekord Polski - relacja

Email Drukuj PDF
Poprawiony: poniedziałek, 04 lipca 2016 09:00
 
 

48 Niedziela Sannicka - 02-03 lipca

Email Drukuj PDF

Poprawiony: wtorek, 21 czerwca 2016 08:59
 

Bijemy rekord Polski

Email Drukuj PDF

Szanowni Mieszkańcy Gminy Sanniki !

2 lipca (sobota) w parku pałacowym w Sannikach bijemy rekord Polski w budowie największej konstrukcji z łubianek na truskawki! Pragniemy, aby wszystkie sołectwa włączyły się w to niezwykłe przedsięwzięcie. Dlatego też zwracamy się z gorącą prośbą o zorganizowanie w każdym sołectwie drużyn, które włączą się w bicie rekordu Polski. Będziemy w tym przedsięwzięciu pierwsi! Uprzejmie prosimy, aby każda drużyna przywiozła ze sobą w tym dniu jak największą ilość łubianek (minimum 1.000 szt.). Zbudowaną konstrukcję będą mogli podziwiać uczestnicy obchodów 48 „Niedzieli Sannickiej”. Będzie to również niezwykłe wydarzenie dla mediów. To pozwoli jeszcze bardziej wypromować Nasz Region, w którym zajmujemy się uprawą zdrowych i smacznych truskawek. Jest to nasz wspólny interes i uprzejmie prosimy o poważne potraktowanie tego przedsięwzięcia.
Po jego realizacji łubianki wrócą z powrotem do swoich właścicieli.
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tym niezwykłym wydarzeniu! Każdy może wziąć udział w budowaniu zamku z łubianek!

 

 

Godziny pracy Agencji

Email Drukuj PDF

 


Strona 5 z 45

Przeczytaj:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

 

***

 

Urząd Gminy w Sannikach informuje, iż zgodnie z Zarządzeniem Nr 137 Dyrektora Generalnego Poczty Polskiej w sprawie "Regulaminu świadczenia powszechnych usług pocztowych" nadawcą lub adresatem przesyłki pocztowej rejestrowanej może być tylko jedna osoba fizyczna lub prawna, bądź jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej. W związku z tym przesyłki listowe nadawane i doręczane za pokwitowaniem Urząd ma obowiązek nadawać oddzielnie każdemu z członków rodziny, pomimo ich zamieszkiwania pod wspólnym adresem. Dotyczy to również małżonków.