Gmina Sanniki

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Gmina Sanniki

Przetarg nieograniczony

Email Drukuj PDF

Sanniki, dnia 2015-07-03

Wójt Gminy Sanniki

działając na podstawie Działu II ustawy o gospodarce nieruchomościami z dnia 21.08.1997 r. (Dz.U. z 2015 r. poz. 782 – tekst jednolity), Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 14.09.2004 r. w sprawie sposobu i trybu przeprowadzania przetargów oraz rokowań na zbycie nieruchomości (Dz.U. z 2014 r. poz. 1490 – tekst jednolity), a także uchwały Rady Gminy Sanniki nr 226/XLII/2010 z dnia 29 marca 2010 r. w sprawie wyrażenia zgody na sprzedaż nieruchomości zabudowanej położonej w miejscowości Lwówek będącej własnością Gminy Sanniki w trybie przetargu ustnego nieograniczonego (licytacja), uchwały Rady Gminy Sanniki nr 224/XLIX/2013 z dnia 23 lipca 2013 r. w sprawie wyrażenia zgody na sprzedaż nieruchomości niezabudowanych położonych w miejscowości Lwówek będących własnością Gminy Sanniki oraz uchwały Rady Gminy Sanniki nr 31/X/2015 z dnia 30 marca 2015 r. w sprawie wyrażenia zgody na sprzedaż niezabudowanych nieruchomości położonych w miejscowości Osmólsk stanowiących własność Gminy Sanniki,

ogłasza pierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż

następujących nieruchomości:

Więcej…
 

Harmonogram odbioru odpadów

Email Drukuj PDF

Harmonogram odbioru odpadów - .pdf

 

Konkurs fotograficzny Z rodziną przez Mazowsze

Email Drukuj PDF

Samorząd Województwa Mazowieckiego ogłasza konkurs fotograficzny Mazowsze bliskie sercu. Konkurs skierowany jest do wszystkich fotografów amatorów, znających miejsca i wydarzenia na Mazowszu, które warto pokazać innym. Temat tegorocznej edycji konkursu - ,, Z rodziną przezMazowsze” – nawiązuje do nowej publikacji promującej województwo. Zachęca ona do aktywnego odkrywania i odwiedzania niezwykłych miejsc: tradycyjnych muzeów z unikatowymi zbiorami, i nowoczesnych interaktywnych galerii, sielankowych gospodarstw agroturystycznych, ale także eleganckich kompleksów hotelowych, pełnych tajemnic urokliwych zamków i pałaców oraz nadzwyczajnych parków zabaw.

Nowością w tegorocznej edycji konkursu jest możliwość zgłaszania uczestnictwa pocztą elektroniczną.

Nabór prac potrwa do 30 czerwca br. Konkurs zostanie przeprowadzony dwuetapowo. W pierwszym etapie Jury wybierze dziesięć wyróżniających się prac, których autorzy wezmą udział w weekendowych wyjazdowych warsztatach fotograficznych organizowanych wspólnie z Akademią Sztuk Pięknych w Warszawie. W drugim etapie spośród zdjęć wykonanych przez uczestników warsztatów Jury wybierze 3 zwycięskie prace, a laureaci zostaną wyróżnieni podczas finałowej gali i otrzymają nagrody.

Konkurs odbywa się pod patronatem artystycznym Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie oraz patronatem Mazowieckiego Kuratora Oświaty.

Regulamin i załączniki - .zip

 

Zawiadomienie

Email Drukuj PDF

 

Zaproszenie na 46 Niedzielę Sannicką

Email Drukuj PDF

 


Strona 5 z 32

Przeczytaj:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

 

***

 

Urząd Gminy w Sannikach informuje, iż zgodnie z Zarządzeniem Nr 137 Dyrektora Generalnego Poczty Polskiej w sprawie "Regulaminu świadczenia powszechnych usług pocztowych" nadawcą lub adresatem przesyłki pocztowej rejestrowanej może być tylko jedna osoba fizyczna lub prawna, bądź jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej. W związku z tym przesyłki listowe nadawane i doręczane za pokwitowaniem Urząd ma obowiązek nadawać oddzielnie każdemu z członków rodziny, pomimo ich zamieszkiwania pod wspólnym adresem. Dotyczy to również małżonków.