Gmina Sanniki

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Gmina Sanniki

Ogłoszenie

Email Drukuj PDF

 

Zawiadomienie Starosty Gostynińskiego

Email Drukuj PDF
Starosta Gostyniński zawiadamia zgodnie z art. 24a ustawy z dnia 17 maja 1989 r. Prawo Geodezyjne
i Kartograficzne z późniejszymi zmianami, że w terminie:
22 września 2014 roku - 10 października 2014 r. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Gostyninie
przy ulicy 3 Maja 43B, pokój 103 w godzinach 9.00-13.00
Zostanie wyłożony do wglądu osób zainteresowanych projekt operatu opisowo-kartograficznego wykonania modernizacji ewidencji gruntów i budynków dla gmin:
Szczawin Kościelny;
Sanniki;
Pacyna;
Miasto Gostynin.
Wszyscy zainteresowani mają prawo zapoznać się w podanym terminie z ww. dokumentacją oraz uzyskać niezbędne wyjaśnienia i zgłosić do protokołu ewentualne uwagi i wnioski.
Niestawienie się w terminie i miejscu określonym niniejszym zawiadomieniem nie stanowi przeszkody do prowadzenia dalszych etapów postępowania, zatwierdzenia projektu operatu opisowo-kartograficznego i ujawnienia nowych danych w ewidencji gruntów i budynków.
 

Tablica

Email Drukuj PDF

 

Informacja dotycząca ASF (Afrykański pomór świń)

Email Drukuj PDF

Ulotka ASF myśliwi i leśnicy - (.pdf)

Ulotka ASF rolnicy cały kraj - (.pdf)

 

Konkurs literacki

Email Drukuj PDF

Witam, Stowarzyszenie Gmin Turystycznych Pojezierza Gostynińskiego zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych do udziału w konkursie literackim „Z GWARĄ NA TY” organizowanym w ramach 9. Festiwal Folkloru i Kultury Ziemi Kujawskiej i Mazowieckiej „Od Kujawiaka do Oberka”, który w tym roku odbędzie się 18 października. W załączeniu przesyłam Państwu regulamin i proszę o promocję konkursu.

Regulamin - (.pdf)

 


Strona 5 z 23

Przeczytaj:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

 

***

 

Urząd Gminy w Sannikach informuje, iż zgodnie z Zarządzeniem Nr 137 Dyrektora Generalnego Poczty Polskiej w sprawie "Regulaminu świadczenia powszechnych usług pocztowych" nadawcą lub adresatem przesyłki pocztowej rejestrowanej może być tylko jedna osoba fizyczna lub prawna, bądź jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej. W związku z tym przesyłki listowe nadawane i doręczane za pokwitowaniem Urząd ma obowiązek nadawać oddzielnie każdemu z członków rodziny, pomimo ich zamieszkiwania pod wspólnym adresem. Dotyczy to również małżonków.