Gmina Sanniki

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Gmina Sanniki

Informacja

Email Drukuj PDF

 

Dzień bez samochodu

Email Drukuj PDF

 

Informacja

Email Drukuj PDF

Urząd Gminy w Sannikach informuje, że w dniu 05.09.2016 roku (poniedziałek) z powodu awarii na sieci wodociągowej nastąpi przerwa w dostawie wody w godz. 08:00 –12.00 w miejscowościach: Osmolin, Osmólsk, Szkarada, Brzezia, Sielce, Lasek, Brzeziny oraz część Sannik.

GODZINY USUNIĘCIA AWARII MOGĄ ULEC ZMIANIE.

Wznowienie dostawy wody nastąpi niezwłocznie po usunięciu awarii.

Za niedogodności i utrudnienia przepraszamy.

 

Ostrzeżenie

Email Drukuj PDF

 

List gratulacyjny

Email Drukuj PDF

 


Strona 5 z 48

Przeczytaj:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

 

***

 

Urząd Gminy w Sannikach informuje, iż zgodnie z Zarządzeniem Nr 137 Dyrektora Generalnego Poczty Polskiej w sprawie "Regulaminu świadczenia powszechnych usług pocztowych" nadawcą lub adresatem przesyłki pocztowej rejestrowanej może być tylko jedna osoba fizyczna lub prawna, bądź jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej. W związku z tym przesyłki listowe nadawane i doręczane za pokwitowaniem Urząd ma obowiązek nadawać oddzielnie każdemu z członków rodziny, pomimo ich zamieszkiwania pod wspólnym adresem. Dotyczy to również małżonków.