Gmina Sanniki

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Gmina Sanniki

Zaproszenie na 46 Niedzielę Sannicką

Email Drukuj PDF

 

Konkurs fotograficzny

Email Drukuj PDF

 

Lokale wyborcze Gminy Sanniki

Email Drukuj PDF

Lista lokali wyborczych w Gminie Sanniki - tutaj

 

Wyniki wyborów

Email Drukuj PDF

Wyniki wyborów samorządowych (z Gminnej Komisji Wyborczej) - (.pdf)

Wyniki wyborów samorządowych (z wszystkich komisji obwodowych) - (.pdf)

Poprawiony: środa, 19 listopada 2014 16:08
 

Konsultacje z organizacjami pozarządowymi

Email Drukuj PDF

Zarządzenie Nr 0050.77.2014
Wójta Gminy Sanniki
z dnia 12 listopada 2014 r.

w sprawie: przeprowadzenia konsultacji z organizacjami pozarządowymi i podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie projektu uchwały w sprawie: uchwalenia „Rocznego programu współpracy Gminy Sanniki z organizacjami pozarządowymi i podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na 2015 r.”.

Treść zarządzenia wraz z załącznikami - (.zip)

 

 


Strona 5 z 26

Przeczytaj:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

 

***

 

Urząd Gminy w Sannikach informuje, iż zgodnie z Zarządzeniem Nr 137 Dyrektora Generalnego Poczty Polskiej w sprawie "Regulaminu świadczenia powszechnych usług pocztowych" nadawcą lub adresatem przesyłki pocztowej rejestrowanej może być tylko jedna osoba fizyczna lub prawna, bądź jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej. W związku z tym przesyłki listowe nadawane i doręczane za pokwitowaniem Urząd ma obowiązek nadawać oddzielnie każdemu z członków rodziny, pomimo ich zamieszkiwania pod wspólnym adresem. Dotyczy to również małżonków.