Gmina Sanniki

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Gmina Sanniki

Pomoc dla rolników

Email Drukuj PDF

Witam

Kolejne środki na pomoc dla rolników poszkodowanych w wyniku niekorzystnych zjawisk atmosferycznych - wnioski można składać tylko do 5.12.2016 r. - więcej informacji na stronie ARiMR.

Pomoc przeznaczona jest dla zniszczeń w uprawach, które wystąpiły w 2016 r. w wyniku klęsk: gradu, huraganu, deszczu nawalnego, suszy lub ujemnych skutków przezimowania.

Prosimy o rozpropagowanie informacji szczególnie wśród Rolników, którzy posiadają protokoły Komisji dot. strat spowodowanych ujemnymi skutkami przezimowania - jest bardzo krótki termin na składanie wniosków do 5 grudnia br. (poniedziałek), a 3 i 4 to dni wolne od pracy (sobota i niedziela).

W dniu dzisiejszym Wiktor Szmulewicz Prezes KRIR umówiony jest na spotkanie z Ministrem Rolnictwa Krzysztofem Jurgielem m.inn. w sprawie wydłużenia (z uwagi na dni wolne) terminu składania wniosków, ale nie wiemy czy będzie przedłużony. Dlatego sprawa jest bardzo pilna.

Pozdrawiam

Maria Wojtasika

Kierownik Biura Mazowieckiej Izby Rolniczej

Oddział Płock

Poprawiony: piątek, 02 grudnia 2016 13:55
 

Informacja

Email Drukuj PDF

 

Treść pisma - .jpg

 

Pomór świń

Email Drukuj PDF

INFORMACJA

Poniżej zamieszczono linki do filmu edukacyjnego pt. "Afrykański pomór świń - zasady ochrony świń przed chorobą" stworzonego przez Państwowy Instytut Weterynaryjny - Państwowy Instytut Badawczy. Zachęcamy do obejrzenia szczególnie rolników oraz hodowców trzody chlewnej.

http://www.piwet.pulawy.pl/piwet7/index_b.php?strona=zawar_13

https://www.youtube.com/watch?v=F-MMSD7CCC4&feature=em-share_video_user

Poprawiony: środa, 16 listopada 2016 15:06
 

Nabór wniosków

Email Drukuj PDF

Ogłoszenie dotyczy możliwości składania wniosków o przyznanie pomocy na operację w zakresie rozwoju przedsiębiorczości na obszarze objętym strategią rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Treść ogłoszenia - .pdf

 

Narodowe czytanie

Email Drukuj PDF

 


Strona 5 z 51

Przeczytaj:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

 

***

 

Urząd Gminy w Sannikach informuje, iż zgodnie z Zarządzeniem Nr 137 Dyrektora Generalnego Poczty Polskiej w sprawie "Regulaminu świadczenia powszechnych usług pocztowych" nadawcą lub adresatem przesyłki pocztowej rejestrowanej może być tylko jedna osoba fizyczna lub prawna, bądź jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej. W związku z tym przesyłki listowe nadawane i doręczane za pokwitowaniem Urząd ma obowiązek nadawać oddzielnie każdemu z członków rodziny, pomimo ich zamieszkiwania pod wspólnym adresem. Dotyczy to również małżonków.