Gmina Sanniki

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Gmina Sanniki

Konsultacje społeczne projektu „Strategii Rozwoju Gminy Sanniki na lata 2015-2030”

Email Drukuj PDF

Przedstawiamy do konsultacji społecznej projekt „Strategii Rozwoju Gminy Sanniki na lata 2015-2030”. Jest to dokument zawierający koncepcję wieloletnich działań wyznaczonych w oparciu o diagnozę obecnej sytuacji gminy oraz analizę jej atutów i słabych stron, a także wpływ czynników zewnętrznych na jej obecny stan. „Strategia Rozwoju Gminy Sanniki na lata 2015-2030” określa cele strategiczne i cele operacyjne oraz wyznacza kierunki działań, które zapewnią optymalne wykorzystanie zasobów Gminy Sanniki i wyjdą naprzeciw oczekiwaniom społeczności lokalnej. Wszelkie uwagi i sugestie prosimy kierować na adres: Urząd Gminy w Sannikach ul. Warszawska 169, 09-540 Sanniki lub drogą elektroniczną: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. w terminie do dnia 27 grudnia 2015 r.

Załącznik (projekt Strategii) - .zip

Poprawiony: wtorek, 15 grudnia 2015 10:36
 

Informacja

Email Drukuj PDF

W dniu 24.12.2015 r. tj. czwartek Urząd Gminy w Sannikach będzie nieczynny.

Dzień wolny o którym mowa przysługuje pracownikom z tytułu wystąpienia święta w dniu wolnym od pracy u danego pracodawcy, u którego obowiązuje 5-dniowy tydzień pracy.

 

Badania

Email Drukuj PDF

 

 

Zapisy: od poniedziałku do piątku w godz. Od 8.00 do 15.00
Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Placówka Terenowa
w Gostyninie Tel: 519 319 247
Miejsce badania: ARION Szpitale, Gorzewo, ul. Kruk 5, 09-500 Gostynin ,
Poradnia Ortopedyczna

 

Wigilia 2015

Email Drukuj PDF

 

Informacja

Email Drukuj PDF

Szanowni Państwo!

Uprzejmie informujemy (po otrzymaniu informacji od konsultanta z Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych), iż zaplanowane w Urzędzie Gminy w Sannikach na dzień 02.12.2015 r. (środa) w godzinach 10:00 – 14:00 bezpłatne konsultacje w ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego nie odbędą się. Spotkanie zostanie zorganizowane na początku przyszłego roku.

Serdecznie przepraszamy!

 

Poprawiony: wtorek, 01 grudnia 2015 21:38
 


Strona 5 z 39

Przeczytaj:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

 

***

 

Urząd Gminy w Sannikach informuje, iż zgodnie z Zarządzeniem Nr 137 Dyrektora Generalnego Poczty Polskiej w sprawie "Regulaminu świadczenia powszechnych usług pocztowych" nadawcą lub adresatem przesyłki pocztowej rejestrowanej może być tylko jedna osoba fizyczna lub prawna, bądź jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej. W związku z tym przesyłki listowe nadawane i doręczane za pokwitowaniem Urząd ma obowiązek nadawać oddzielnie każdemu z członków rodziny, pomimo ich zamieszkiwania pod wspólnym adresem. Dotyczy to również małżonków.